ZpětÚvod Reference

Reference

Dobrý den, paní Floriánová, dovolte mi, abych Vám poděkoval za profesionální služby při prodeji obou nemovitostí a popřál Vám i Vašim blízkým hezké vánoční svátky, hodně štěstí a spokojenosti v novém roce 2018.

Ing. Igor Vykydal,  2017

Dobrý den,

chceme poděkovat za velmi rychlý prodej našeho bytu. S vašimi službami jsme byli nadmíru spokojeni a budeme vás doporučovat dál.

pan Hrnčíř, 2017

Dobrý den,

chtěla bych vám poděkovat za prodej našeho domu. Spolupráce s vámi byla velmi příjemná. Tímto bych vám chtěla poděkovat, že jste se o všechno postarali, ráda bych vaší realitní kancelář všem doporučila.

paní Váchová, 2017 

Dobrý den paní Floriánová,

 

chtěli bychom Vám poděkovat za prodej bytu a za to, jak jste nám pomohla a poradila s koupí nového bytu.

Váš přístup a jednání by mělo být příkladem pro ostatní realitní kanceláře.

Moc si vážíme Vašich služeb a budeme Vás doporučovat dále.

 

Bříza, Korschová, 2017
                          

Dobrý den,

chtěla bych touto cestou dodatečně poděkovat paní Floriánové, která mi při hledání nového bytu věnovala maximální pomoc a řekla bych i nad rámec povinností realitního makléře. Protože nevlastním vozidlo, vždy mě paní Floriánová po domluvě naložila a dovezla  na obhlídku bytů, ať to bylo ve večerních hodinách nebo o víkendu. Do nejmenších detailů mě seznámila s průběhem prodeje, řekla mi co musím udělat a co mě čeká.

Měla jsem při výběru realitní kanceláře šťastnou ruku.  

Někteří realitní makléři z jiných realitních kanceláří mi ani neodpověděli na emaily (hlavně, když uváděli, že se pisateli ihned ozvou), u některých jsem si připadala, že je obtěžuji, když chci "jen" koupit byt. S jinou paní makléřkou byla zase prohlídka snad během 3 minut hotová a honem honem, musím být již s jiným na jiném místě.

 

Jen jsem se zde chtěla podělit s jak vysokým profesionálním vystupováním a hlavně poctivým a pravdivým jsem se setkala, což je bohužel v dnešní době už asi výjimka".Váchová Marie

Zdravím, paní Florianová,

 

musím přiznat, že právě přístup Vaší kanceláře rozhodně pomohl k úspěšnému dokončení našeho záměru. Není jednoduché na dálku kupovat nemovitost, ale spolupráce s Vaším synem nám všechno rozhodování jenom ulehčila. Zároveň se těšíme na naši další spolupráci.

Děkuji

 


Roman Vrbata
                          

Se společností Nonstop Reality jsem spolupracoval na koupi a pronájmu nemovitosti. Vše proběhlo úspěšně a mohl jsem se na ně spolehnout v rámci celého procesu. Ať se jedná o koupi či pronájem bytu, vše bylo zařízeno velice rychle, přehledně a s maximální pečlivostí. Velice oceňuji také ochotu, pomoc a právní servis při vyřizování veškeré dokumentace. Na Noststop Reality se budu obracet i do budnoucna, pro jejich profesionalitu a milý přístup za všech okolností. Děkuji za skvělou spolupráci a maximální spolehlivost!

MILAN KABELKA,
creative studio                         

                  


Nejžádanější nemovitosti

Rychlý kontakt

Mobil: 773 240 001; 773 240 002

E-mail: info@nonstopreality.cz

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek