ZpětÚvod Zdenka Floriánová

Zdenka Floriánová

Vyplňte alternativní text 

Vždycky jsem si přála mít zaměstnání, které by mě bavilo a práce by byla i mým koníčkem. V realitách jsem toto našla :-).

Našla jsem zde osobní volnost, která mi v dřívější práci chyběla. Pracovala jsem na místě s velkou zodpovědností s pravidelnými měsíčními uzávěrkami, takže naplánovat si např. dovolenou tak, jak by ji člověk skutečně chtěl, bylo někdy dost problematické. Nyní je to úplně jiné, někdy na tu vysněnou dovolenou :-) nemůžeme z důvodu pracovní vytíženosti ani odjet. Je to samozřejmě myšleno trochu s nadsázkou. Zásadní rozdíl je však v tom, že nemám nikoho nad sebou a konečné rozhodnutí jak s časem naložím je vždy na mně a to je právě to osvobozující.

Přestože je práce hodně, snažíme se s manželem vyšetřit si čas i na naše dvě vnučky, které člověka doslova nabíjejí. Samozřejmě i posezení s rodinou a s kamarády nesmějí chybět.

Obchodní činnosti se věnuji již 23 let, do „světa realit“ jsem vstoupila v roce 2006 a od té doby se jim věnuji naplno.  

Do realitní činnosti se postupně zapojila i celá moje rodina a v roce 2009 jsme založili vlastní realitní kancelář.

Jsme si vědomi toho, že dnešní doba je doba hodně velké konkurence a tedy i velkého počtu subjektů na realitním trhu. Mnozí z nich se často dopouštějí neetického, často až podvodného chování (ať jde o frančízy, různé řetězce, či samostatné některé kanceláře) nebo se domnívají, že cesta k úspěchu vede přes nabubřelé, ne vždy pravdivé reklamy. Smutné je, že tímto jednáním kazí dobré jméno všem. Zapomínají, že existuje i druhá cesta, cesta budování si dobrého jména zodpovědnou prací, tj. poskytování služeb s individuálním přístupem ke klientům na nejvyšší možné odborné úrovni.

Na základě signálů a ohlasů z předešlé činnosti jsme do samostatného podnikání v oboru vstoupili s přesvědčením, že půjdeme tou druhou cestou - se snahou vyjít klientům maximálně vstříc.

Ani název "NONSTOP" jsme nezvolili náhodně. Naše pracovní doba není v žádném případě osmihodinová - ze zkušenosti víme, že většina klientů má volno především po skončení vlastní pracovní doby nebo o sobotách a nedělích.

Těší nás, že naše úsilí již přináší ovoce. Vidíme to na stále rostoucím počtu vracejících se nebo doporučených klientů, poděkování po úspěšně uzavřených obchodech není výjimkou a samozřejmě i vítězství v posledním ročníku soutěže Firma Vysočiny hodně dokládá.

Zdenka Floriánová – majitelka


Nejžádanější nemovitosti

Rychlý kontakt

Mobil: 773 240 001; 773 240 002

E-mail: info@nonstopreality.cz

Novinky

Přihlašte se zdarma do našeho seznamu novinek